Dead Air Sandman K 7.62mm QD Silencer with Key Mount Muzzle Brake
NFA
Dead Air Sandman K 7.62mm QD
$861.86
Dead Air Sandman K 7.62mm QD Silencer with Key Mount Muzzle Brake
Availability: 1 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Color | Black Cerakote |
| Diameter | 1.50" |
| Material | Stellite |
| Model | Sandman-K |
| Oal | 5.40" |
| Search Code | DEADAIR |
| Similar Items | SUPPRES |
| Weight | 12.80 oz |



