SilencerCo Switchback .17 HMR/.22 LR/.22 Mag 5.7mm 1/2×28 Black/Raw
NFA
SilencerCo Switchback Raw
$449.99
SilencerCo Switchback .17 HMR/.22 LR/.22 Mag 5.7mm 1/2×28 Black/Raw
Availability: 5 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Caliber | .22 LR |
| Color | Titanium |
| Diameter | 1.07" |
| Material | Titanium / Stainless Steel |
| Model | Switchback 22 |
| Nrr | 108 dB |
| Oal | 2.50"- 5.75" |
| Search Code | SILENCE |
| Similar Items | SUPPRES |
| Weight | 3.20-6.40 oz |


