Dead Air Ghost-M .45 ACP Modular Silencer No Piston
NFA
Dead Air Ghost-M .45 ACP Modular
$859.99
Dead Air Ghost-M .45 ACP Modular Silencer No Piston
Availability: 2 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black |
| Diameter | 1.375" |
| Includes | Booster Assembly |
| Material | Titanium / 17-4 Stainless Steel / 7075-T6 Aluminum |
| Model | Ghost-M |
| Oal | 8.75" |
| Search Code | DEADAIR |
| Similar Items | SUPPRES |
| Weight | 12 oz |
| Caliber | .45 caliber |




