Griffin Armament Resistance 9 Suppressor No Piston
NFA
GRIFFIN RESIST 9MM NO PISTON
$565.99
Griffin Armament Resistance 9 Suppressor No Piston
Availability: 1 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Diameter | 1.375" |
| Material | Aluminum / Stainless Steel |
| Model | Resistance |
| Nrr | 31.5 db |
| Oal | 6.80" |
| Search Code | GRIFFIN |
| Similar Items | SUPPRES |
| Thread Pattern | 1 / 2"-28 tpi |
| Weight | 10 oz |





