Smith & Wesson 60 .357 Mag 3″ 5 Rd Stainless Internal Lock
Handguns
Smith & Wesson Model 60 357Mag
$849.99
Smith & Wesson 60 .357 Mag 3″ 5 Rd Stainless Internal Lock
Availability: 1 in stock
| Weight | 4.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
| Is Firearm | Yes |
| Action | Single/Double |
| Barrel | 3" |
| Capacity | 5 |
| Finish | Satin Stainless |
| Grip | Steel Frame / Black Synthetic Grips |
| Safety | Internal Lock |
| Sights | Black Blade / Adjustable |
| Weight | 35 |
| Barrel Length | 3 |




