Glock G45 Gen 5 9MM 4.02″ 17 Rd Black Front Serrations MOS
Handguns
Glock G45 Gen 5 9MM 4.02″ MOS
$620.00
Glock G45 Gen 5 9MM 4.02″ 17 Rd Black Front Serrations MOS
Availability: 2 in stock
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
|---|---|
| Barrel Length | 4 |
| Caliber Gauge | 9mm Luger |
| Capacity | 17 |
| Minimum Overall Length | 7.44 in. |
| Model | Model Series: 45 |
| Caliber | 9mm Luger |
| Is Firearm | Yes |
| Model Series | 45 |
| Weight | 24.52 oz |





