TekMat Armorers Bench Mat 2nd Amendment Edition 11″x17″
Cleaning
TekMat Armorers Mat, 2nd A
$10.00
TekMat Armorers Bench Mat 2nd Amendment Edition 11″x17″
Availability: 15 in stock
| Length | 17" |
|---|---|
| Model | Right To Bear Arms |
| Quantity | 1 |
| Size | 11" x 17" |
| Color | Multi Color |
| Dimensions | 11" x 17" |
| Illustration | 2nd Amendment |
| Material | Rubber |
| Proofs | Oil / Water Resistant |
| Protects | Against Chipping / Scratching |
| Search Code | TEKMAT |
| Series | Cleaning Mat |
| Similar Items | MAT |
| Suitable For | Handguns |
| Thickness | 1 / 8" |





