Ultradyne APOLLO MAX Compensator, 5.56
Uncategorized
APOLLO 5.56 COMPENSATOR 1/2X28
$139.99
Ultradyne APOLLO MAX Compensator, 5.56
Availability: 1 in stock
| Finish | Nitride |
|---|---|
| Model | Apollo Max |
| Color | Black |
| Diameter | .975" |
| Firearm Fit | AR-Platform |
| Includes | Timing Nut |
| Length | 2.94" |
| Material | 416R Stainless Steel |
| Search Code | ULTRADY |
| Series | Compensator |
| Similar Items | COMP |
| Thread Pattern | 1 / 2"-28 tpi |
| Weight | 5.20 oz |




