Heckler & Koch P30 V3 9MM 3.86″ 17 Rd DA/SA Black Night Sights
Handguns
Heckler & Koch P30 V3 9MM 3.86″
$969.99
Heckler & Koch P30 V3 9MM 3.86″ 17 Rd DA/SA Black Night Sights
Availability: 1 in stock
| Weight | 4.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
| Is Firearm | Yes |
| Action | DA / SA |
| Caliber Gauge | 9mm Luger |
| Minimum Overall Length | 7.18 in. |
| Model | P30 |
| Model Series | P30 |
| Ar Style | No |
| Barrel Length | 3.9 |
| Color | Black |
| Handgun Size | Full Size |
| Capacity | 17 |





