Dead Air Flash Hider Mount Black 1/2X28 Fits Dead Air Xeno
NFA
Dead Air Flash Hider Mount Xeno
$99.97
Dead Air Flash Hider Mount Black 1/2X28 Fits Dead Air Xeno
Availability: 1 in stock
| Finish | Nitride |
|---|---|
| Model | Xeno |
| Color | Black |
| Diameter | .99" |
| Length | 2.16" |
| Material | 4140 Steel |
| Search Code | DEADAIR |
| Series | Flash Hider |
| Similar Items | SUPACC |
| Thread Pattern | 1 / 2"-28 tpi |
| Weight | 3.20 oz |




