Glock G19 Gen 5 9MM 4.02″ 15 Rd Black MOS Front Serrations
Handguns
Glock G19 Gen 5 9MM 4.02″ Blk
$620.00
Glock G19 Gen 5 9MM 4.02″ 15 Rd Black MOS Front Serrations
Availability: 3 in stock
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
|---|---|
| Caliber Gauge | 9mm Luger |
| Capacity | 15 |
| Minimum Overall Length | 7.28 in. |
| Model | Model Series: 19 |
| Model Series | 19 |
| Caliber | 9mm Luger |
| Is Firearm | Yes |
| Weight | 23.99 oz. |
| Barrel Length | 4 |





