SilencerCo Omega 45K Supressor 45 ACP Black No Piston
NFA
SilencerCo Omega 45K, No Piston
$689.99
SilencerCo Omega 45K Supressor 45 ACP Black No Piston
Availability: 2 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Finish | Black Oxide |
| Diameter | 1.48" |
| Material | Cobalt / Stainless Steel |
| Model | Omega 45K |
| Nrr | 135.9 dB |
| Oal | 6.36" |
| Search Code | SILENCE |
| Similar Items | SUPPRES |
| Weight | 10.70 oz |




