Rugged Suppressors Surge 762 ADAPT Modular Technology 7.62 Black Cerakote
NFA
Rugged Suppressors Surge 762 ADA
$945.97
Rugged Suppressors Surge 762 ADAPT Modular Technology 7.62 Black Cerakote
Availability: 5 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Color | Black Cerakote |
| Diameter | 1.50" |
| Material | 17-4 Stainless Steel |
| Model | Surge762 |
| Nrr | 133.40-140.40 dB |
| Oal | 7.50"- 9" |
| Search Code | RUGGED |
| Similar Items | SUPPRES |
| Thread Pattern | 5 / 8"-24 tpi |
| Weight | 17.50 / 21.50 oz |





