Rugged Radiant 7.62 Adapt Modular Technology M2 Muzzle Break 5/8X24
NFA
RUGGED Radiant 762 QD Silencer
$1,119.97
Rugged Radiant 7.62 Adapt Modular Technology M2 Muzzle Break 5/8X24
Availability: 5 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Color | Black Cerakote |
| Diameter | 1.50" |
| Material | 17-4 Stainless Steel |
| Model | Radiant762 |
| Nrr | 131 dB |
| Oal | 7.50" |
| Search Code | RUGGED |
| Similar Items | SUPPRES |
| Thread Pattern | 5 / 8"-24 tpi |
| Weight | 12.50 oz |




