Ultradyne APOLLO MAX Compensator 7.62
Uncategorized
APOLLO .308 5/8-24 COMPENSATOR
$149.99
Ultradyne APOLLO MAX Compensator 7.62
Availability: 2 in stock
| Finish | Nitride |
|---|---|
| Model | Apollo Max |
| Color | Black |
| Diameter | .975" |
| Firearm Fit | AR-Platform |
| Includes | Timing Nut |
| Length | 2.94" |
| Material | 416R Stainless Steel |
| Search Code | ULTRADY |
| Series | Compensator |
| Similar Items | COMP |
| Thread Pattern | 5 / 8"-24 tpi |
| Weight | 5.40 oz |




