BCM GUNFIGHTER MCMR Modular Rail 10.5″ MLOK Compatible Black
AR/AK Parts
BCM GUNFIGHTER MCMR Modular Rail
$214.99
BCM GUNFIGHTER MCMR Modular Rail 10.5″ MLOK Compatible Black
Availability: 2 in stock
| Search Code | BCM |
|---|---|
| Series | MCMR |
| Chamber | Forends |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Compartments | Black |
| Difficulty Level | 1.30" |
| Firearm Fit | AR-Platform |
| Free Floating | Yes |
| Length | 10" |
| Material | Aluminum |
| Model | BCMGunfighter |
| Similar Items | RAIL |
| Style | M-LOK |
| Weight | 6.60 oz |







