ChaosGearSupply 1/2×36 Piston for 9MM
| Finish | Black Nitride |
|---|---|
| Model | Piston |
| Length | 2" |
| Material | 17-4 Stainless Steel |
| Search Code | CGS |
| Similar Items | SUPPACC |
| Thread Pattern | 1 / 2"-36 tpi |
| Weight | 1.30 oz |
ChaosGearSupply 1/2×36 Piston for 9MM
| Finish | Black Nitride |
|---|---|
| Model | Piston |
| Length | 2" |
| Material | 17-4 Stainless Steel |
| Search Code | CGS |
| Similar Items | SUPPACC |
| Thread Pattern | 1 / 2"-36 tpi |
| Weight | 1.30 oz |