Dead Air Wolverine 7.62MM AK Suppressor 14X1M LH
NFA
Dead Air Wolverine 7.62MM AK
$749.99
Dead Air Wolverine 7.62MM AK Suppressor 14X1M LH
Availability: 1 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Color | Black Cerakote |
| Diameter | 1.50" |
| Model | Wolverine PBS-1 |
| Oal | 7.80" |
| Search Code | DEADAIR |
| Similar Items | SUPPRES |
| Weight | 19.80 oz |


