Dead Air Xeno Mount Flash Hider 5/8×24 Matte Black
NFA
Dead Air Xeno Mount Flash Hider
$119.99
Dead Air Xeno Mount Flash Hider 5/8×24 Matte Black
Availability: 1 in stock
| Finish | Nitride |
|---|---|
| Model | Xeno |
| Series | Flash Hider |
| Color | Black |
| Diameter | .99" |
| Length | 2.16" |
| Material | 4140 Steel |
| Search Code | DEADAIR |
| Similar Items | SUPACC |
| Thread Pattern | 5 / 8"-24 tpi |
| Weight | 3.20 oz |



