Smith & Wesson is a globally recognized manufacturer of quality firearms for enthusiasts, hunters, collectors and professionals; since 1852, dedicated to the tradition of quality, reliability, performance and innovation. And with the Smith & Wesson M&P Bodyguard 380 Semi Auto Pistol , you’ll receive the features, quality and proven performance that Smith & Wesson is known for.
Handguns
M&P Bodyguard 380 M&P
$469.99
Smith & Wesson is a globally recognized manufacturer of quality firearms for enthusiasts, hunters, collectors and professionals; since 1852, dedicated to the tradition of quality, reliability, performance and innovation. And with the Smith & Wesson M&P Bodyguard 380 Semi Auto Pistol , you’ll receive the features, quality and proven performance that Smith & Wesson is known for.
Availability: 1 in stock
| Weight | 4.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
| Is Firearm | Yes |
| Action | Double |
| Barrel | 2.75" |
| Capacity | 6 |
| Finish | Matte Black |
| Grip | Polymer Frame / Black Polymer Grips |
| Magazine | 2 / 6 rd. |
| Safety | Manual Thumb Safety |
| Sights | Drift Adjustable |
| Weight | 26 |
| Barrel Length | 2.8 |





