Q Erector 22 Rimfire Modular Silencer Stainless Aluminum Grey
NFA
Q Erector 22 Modular Silencer
$429.99
Q Erector 22 Rimfire Modular Silencer Stainless Aluminum Grey
Availability: 2 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Finish | Black |
| Color | Tan w / Blue Accent |
| Diameter | .99" |
| Material | Aluminum / Stainless Steel |
| Model | Erector |
| Oal | 7.60" |
| Search Code | Q |
| Similar Items | SUPPRES |
| Thread Pattern | 1 / 2"-28 tpi |
| Weight | 2.60 oz |



