Q Erector 9 Modular Silencer 9MM 1/2X28 Silver
NFA
Q Erector 9 Silencer 9MM Silver
$779.99
Q Erector 9 Modular Silencer 9MM 1/2X28 Silver
Availability: 1 in stock
| Is Firearm | Yes |
|---|---|
| Is NFA | Yes |
| Diameter | 1.37" |
| Material | Aluminum w / Stainless Steel Baffles |
| Model | Erector |
| Oal | 8.70" |
| Search Code | Q |
| Similar Items | SUPPRES |
| Thread Pattern | 1 / 2"-28 tpi |
| Weight | 8 oz |


