B5 Systems SOPMOD Stock Mil Spec Coyote Brown
AR/AK Parts
B5 Systems SOPMOD Stock Bl
$99.97
B5 Systems SOPMOD Stock Mil Spec Coyote Brown
Availability: 2 in stock
| Chamber | Stocks |
|---|---|
| Firearm Fit | AR-15 |
| Height | 4.90" |
| Includes | Molded-in Storage |
| Model | Enhanced SOPMOD Stock |
| Search Code | B5 |
| Similar Items | STOCK |
| Stock Finish | Coyote Brown |
| Stock Material | Synthetic |
| Weight | 11.80 oz |
| Width | 7.40" |





