Bravo Company MLOK Compatible Modular Rail (MCMR), Black, AR Rifles, 15″ BCM-MCMR-15-556-BLK
AR/AK Parts
BCM MCMR15556BLK BCMGunfighter MCMR 15″ M-LOK, Free-Floating Style Made of Aluminum with Black Anodized Finish for AR-Platform
$191.99
BCM GUNFTR MCMR RAIL 556 15″ BLK MLK
Availability: 4 in stock
| Chamber | Forends |
|---|---|
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Compartments | Black |
| Difficulty Level | 1.30" |
| Firearm Fit | AR-Platform |
| Free Floating | Yes |
| Length | 15" |
| Material | Aluminum |
| Model | BCMGunfighter |
| Search Code | BCM |
| Series | MCMR |
| Similar Items | RAIL |
| Style | M-LOK |
| Weight | 9.20 oz |







