Arex Delta M Gen 2 9MM 4″ 17 Rd FDE Polymer Grips
Handguns
AREX DELTA M G2 FDE 9MM 4″BBL
$449.97
Arex Delta M Gen 2 9MM 4″ 17 Rd FDE Polymer Grips
Availability: 1 in stock
| Weight | 4.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 3.0 × 18.0 cm |
| Capacity | 17 Round |
| Ar Style | No |
| Barrel Length | 4" |
| Color | Flat Dark Earth |
| Action | Striker Fire |
| Is Firearm | Yes |
| Handgun Size | Compact |
| Model | Delta M |




