B5 Systems BRAVO Stock Mil Spec Quick Detach Mount OD Green
AR/AK Parts
B5 Systems BRAVO Stock ODG
$69.99
B5 Systems BRAVO Stock Mil Spec Quick Detach Mount OD Green
Availability: 2 in stock
| Chamber | Stocks |
|---|---|
| Model | Bravo Stock |
| Firearm Fit | AR-15 |
| Height | 4.90" |
| Search Code | B5 |
| Similar Items | STOCK |
| Stock Finish | OD Green |
| Stock Material | Synthetic |
| Weight | 9 oz |
| Width | 7.20" |





