Smith & Wesson M&P10 Rifle is versatile, easily ac
Rifles
M&P10 SPORT M&P
$1,179.99
Smith & Wesson M&P10 Rifle is versatile, easily ac
Availability: 1 in stock
| Weight | 12.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.0 × 6.0 × 40.0 cm |
| Is Firearm | Yes |
| Action | Semi-Automatic |
| Barrel | 16" |
| Capacity | 20 |
| Finish | Matte Black |
| Grip | Six Position Collapsible / Folding Stock |
| Magazine | 1 Pmag / 20 rd. |
| Sights | None |
| Weight | 167 |
| Barrel Length | 16 |





